Възражение

Полезна информация за живота и работата в Германия, информация относно: здравна, социалн и застрахователна система, безплатни центрове в помощ на българите в Германия и много други

Модератор: Ice_lady

Потребителски аватар
meyzar
писач

Възражение

Непрочетено мнениеот meyzar » вт авг 23, 2016 12:32 pm

пон авг 22, 2016 5:59 pm

Здравейте ,
При мен стана една сложна история. Реших да напусна работата си в Германия , понеже жена ми е болна , а имам и две малки деца. Помолих шефовете ми в Германия където работя да ми помогнат. Трябваше те да ме освободят от работа , за да мога да изляза на немска борса и да искам формуляр U2 , който ми позволява да получавам борса в друга държава и да си търся работа 3 месеца. Шефовете ми ме пре....ха и в заповедта за освобождаване са ми писали , че 7 пъти съм закъснял за година и половина , а това е като дисциплинарно уволнение. Имам епикриза на жена ми за престоя в болницата и дата която тя е била в болницата покрива , така наречените ми закъснение.
При заповедта ми за освобождаване получих с дата 13.08.2016 три месечна забрана за борса , защото било по моя вина. Сега имам възражение , но съм в България и търсих някакъв емеил. За жалост не намерих. Можете ли да ми помогнете , че и немският ми не е на високо ниво. Решението за забрана го получих от Würzburg и там има само адрес. Имам период за възражение до 12.09.2016.
Моля Ви помогнете ми.

Advertisement
loading...
Потребителски аватар
germanec
Site Admin

Re: Възражение

Непрочетено мнениеот germanec » вт авг 23, 2016 1:18 pm

Напишете тук адреса на тази институция от която сте получили решението за забрана.

Потребителски аватар
germanec
Site Admin

Непрочетено мнениеот germanec » вт авг 23, 2016 1:20 pm

Или направете снимка на горния десен ъгъл на писмото и я качете тук, което е най добрия вариянт!

Потребителски аватар
meyzar
писач

Непрочетено мнениеот meyzar » вт авг 23, 2016 8:26 pm

Може ли да ми дадете имеил , че снимката е прекалено голяма и не мога да я кача.

Потребителски аватар
germanec
Site Admin

Непрочетено мнениеот germanec » вт авг 23, 2016 8:43 pm

Потребителски аватар
germanec
Site Admin

Непрочетено мнениеот germanec » ср авг 24, 2016 11:22 am

Благодарим за имейла!
Прочетохме внимателно Бешайда!
Нашето мнение е, че нямате основание да обжалвате това решение!
Това, че жена Ви е била в болница и поради тази причина Вие сте закъснявали за работа НЕ Е ОСНОВАНИЕ !!!
Но ако все пак решите да обжалвате, прикачваме снимка в която адреса на институцията е ограден с червено!
Писмото трябва да бъде изпратено на този адрес ПРЕПОРЪЧАНО !!!
И най важното да ПОСОЧИТЕ ВАШИЯ KUNDENNUMMER (който няма да публикуваме тук от съображения за Вашата сигурност , а Вие ще го намерите в началото на писмото с удебелен шрифт!

Screenshot_2.png
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Върни се в “Германия”